Офіційний сайт ТМ Сіріус стар

 

У Вас є бажання істотно знизити витрати на електрику і платити до 90% менші суми, ніж Ви платили до цього? Світлодіодні і компактні люмінесцентні лампи , світлодіодні панелі, прожектора і всілякі світлодіодні світильники Сіріус допоможуть повноцінно та якісно замінити внутрішнє і зовнішнє освітлення, знизивши при цьому витрати до 10-ти разів.

Головним завданням нашої компанії є заміна традиційних ламп розжарювання на світлодіодні або компактні люмінесцентні лампи, що дозволить не тільки значно заощадити електроенергію, але й істотно підвищити екологічну безпеку. Наша мета - ввести світлодіодні, економічні та екологічні лампи та світильники в звичайний побут кожного.

Кілька лінійок світлодіодних і компактних люмінесцентних ламп дозволять нашому покупцеві вибрати відповідне співвідношення ціни і якості.

Наявність в нашому асортименті світлодіодних панелей, прожекторів зі світлодіодами і світильників з легким і зручним монтажем допоможуть Вам швидко і ефективно замінити освітлення в будь-яких приміщеннях, будь то Ваш будинок, офіс, склад, магазин, готель та інші приміщення, де необхідно якісне освітлення.

Ми постійно працюємо над удосконаленням, як нашого асортименту, так і над якістю своєї продукції. Так на даний момент ТМ Сіріус володіє одними з найтриваліших гарантійних зобов'язань перед своїми покупцями, оскільки ми впевнені в якості пропонованих Вам освітлювальних приладів. Великий асортимент нашої продукції зможе задовольнити побажання будь-якого покупця.

Наш досвід в цій області і наші фахівці допоможуть вирішити Вам найскладніші питання в області заміни освітлення

 

Відкрито брендові магазини освітлення та сантехніки з яскравою назвою «SIRIUS» за адресою: г.Чернігів, вул. Івана Мазепи  (у минулому Щорса), 48 (оптові бази Щорса), проспект Перемоги 102, м. Павлоград.

Читати детальніше ...